Yüz Temizleme Cihazları

yuz-temizleme-fircasi

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte birçok alanda bizlere kolaylık sağlayan yöntemler ve ürünler hayatımıza girdi. Bunlardan biri olan fırçalı yüz temizleme cihazları da birçok model ve marka ile bizlerin beğenisine sunuldu. Yüzümüzdeki ölü derilerden kurtulmak ve daha pürüzsüz bir cilt elde etmekte oldukça etkili olan bu cihazlardan sizler için alıp denedik.

Nivea Yüz Temizleme Seti
Nivea Yüz Temizleme Seti

Piyasada oldukça uygun fiyata bulabileceğiniz Nivea’nın çıkarmış olduğu yüz temizleme seti içerisinden 2 adet de yüz temizleme jeli 1 adet yedek fırça ve pil bulunmaktadır..

Yüz temizleme cihazlarının genelde kullanılmasındaki en büyük neden, siyah noktalardan kurtulmak ve oluşumunu engellemekle beraber, yüzümüzdeki kan dolaşımını hızlandırıp yaşlanmanın yarattığı etkileri minimumda indirmektir.

Paket içerisinden jeller oldukça hoş kokulu ve köpürme yapmıyor. Döner başlıklı fırça titreşimle beraber cildi oldukça güzel temizliyor ve tahriş yapmıyor. Yüzünüzde uyandırdığı his gerçekten güzel. Tüm gözeneklerin açıldığını hissediyorsunuz. Bu ürünle beraber size tavsiyem cildinize uygun bir tonik kullanmanızdır. Tonik kullanmazsanız eğer açılan bu gözeneklere birçok kir ve makyaj kalıntısı ile dolacaktır.

Eğer hassas bir cilt yapınız varsa fazla bastırmadan uygulamanızı tavsiye ederim. Bastırarak kullanmanız durumunda hassas ciltlerde kızarıklıklara neden olabileceği söyleniyor.Cihazda 2 hız kademesi bulunuyor. Hassas cildi olanlar 1. kademeyi tercih edebileceği gibi 2. kademe daha etkili bir temizleme sağlıyor.

Uygun fiyatı nedeniyle tercih ettiğimiz bu set ile beraber, jelleri beğenmediyseniz farklı yüz temizleme jelleri ile de deneyebilirsiniz. Haftada 3 veya 4 kez  5er dakikalık kullanımda oldukça belirgin şekilde etkilerini gösterdiğini söyleyebillirim. Bu cihaz ile yüzünüze masaj yapar gibi kullandığınızda hem temizlemiş hem de yaşlanma etkilerini geciktirmiş oluyoruz. Sizde kullanmış olduğunuz ürünler ile ilgili deneyimlerinizi yorum bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ev tipi lazer epilasyonlar ile ilgili inceleme yazımızı da okumak isteyebilirsiniz.

Please follow and like us:

“Yüz Temizleme Cihazları” üzerine 1 yorum.

Bir cevap yazın