Nesrin Cavadzade La Casa De Papel’de

Bizim hikaye dizisininde Tülay karakterine can veren sevilen oyuncu Nesrin Cavadzade, görünüşe göre Cannes yolcusu. Netflix’in dünya çapında beğeni toplayan dizisi La Casa De Papel’in yeni sezonunda oynayacağı konuşulan Nesrin Cavadzade ünlü yapımcı ve yönetmenlerle görüşmek için Cannes’a gidiyor.

La Casa De Papel

Netflix birkaç gün önce La Casa De Papel’in 3. sezonunun 2019 ekranlara geleceğini açıkladı. Türkiye’de de oldukça sevilen dizinin takipçileri arasında uzun bir süredir Nesrin Cavadzade’nin oynayacağı konuşuluyor. Saklambaçın haberine göre sevilen dizinin yeni sezonunda bir Türk oyuncuya yer verileceği belirtildi.

Karakter isimleri olarak şehir adları verildiği oyuncu kadrosuna eklenecek olan karakterin adı da İstanbul olarak belirlendi. Yapımcıların aklındaki en önemli isim olarak Nesrin Cavadadenin olduğu söyleniyor. Ünlü oyuncunun Cannes’da yapımcılarla görüşecek olması da bu haberin doğruluğunu güçlendiriyor.

Please follow and like us:

“Nesrin Cavadzade La Casa De Papel’de” üzerine 1 yorum.

  1. henüz oynayıp oynamayacağı kesin belli değilmiş. bu halen ihtimaller dahilinde. ama la casa de papel de görmek isteriz.

Bir cevap yazın