Ev Tipi Lazer Epilasyonlar

Kadınların yıllardır en büyük sorunları başında istenmeyen tüyler gelmektedir. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte bu sorun büyük ölçüde azaldığı gibi, acı verici yöntemler de artık tarih olmaya başladı. Lazer epilasyon şüphesiz en etkili kıl yok etme yöntemidir, fakat seans ücretleri tüy yoğunluğuna bağlı olmakla beraber semte göre de değişiklik gösterdiği için astronomik rakamlara ulaşabilmektedir. Bu sebeple son yıllarda ev tipi lazerlerin kullanımı büyük ölçüde arttı.


Ev Tipi Lazer

Özellikle çalışan kadınların, güzellik salonlarında uygun randevu ve vakit bulamaması, hijyen hassasiyeti olan kişilerin alternatif yollar araması sebebi ile, ev tipi lazer epilasyon cihazları hayat kurtarıcı nitelikte diyebilirim.

Tabi ki piyasada birçok model ve marka olması, karar verme aşamasında epey zorlayıcı olabiliyor. Bu sebeple birkaç modelden bahsetmek ve tanıtmak istedik.

 

 

Braun Silk Expert 5 IPL
Braun Silk Expert 5 IPL

Cildinize mükemmel uyum sağlayan Braun Silk Expert 5,  IPL teknolojisi sayesinde kalıcı bir şekilde tüy giderme işlemini gerçekleştiriyor. Vücudunuzun her bölgesini atlamadan taramak için kayma modu bulunan Braun Silk Expert, 300.000 atıma sahip. Sadece 4 seansdan sonra tüylerde gözle  görülür bir azalma meydana geliyor.

Normal, nazik ve ekstra nazik olmak üzere 3 modu bulunan Braun Silk Expert, yeni kullananlar ve özellilkle hassas bölgeler için enerji düzeyini oldukça düşük tutmaktadır.

 

Philips SC1997/00 Lumea Advanced
Philips SC1997/00 Lumea Advanced

IPL lazer epilasyon cihazları arasında en çok tercih edilen ürünlerden biri olan Philips Lumea, özellikle yüz, çene ve hassas bölgeler için geliştirdiği başlık sayesinde bir adım öne çıkmaktadır. 250.000’den fazla ışık atımına sahip olan Philips Lumea Advanced, ayarlanabilir 5 ışık seviyesi ile oldukça güvenli ve naziktir.

Kablolu olarak kullanılabilen cihaz, cilt tonu sensörü ile, cildinize kusursuz uyum sağlamaktadır. Kaydırma modu bulunan Philips Lumea, dünya çapında 2 yıl garanti vermektedir.

 

 

Please follow and like us:

Bir cevap yazın