Adrina Lima’dan Victoria’s Secret’a Hüzünlü Veda

Adriana Lima ictoria’s Secret

Dünyaca ünlü brezilyalı süper model Adriana Lima geçtiğimiz günlerde son kez Victoria’s Secret Fashion Show’da podyuma çıktı. Defilenin açılışını yapan kıdemli melek, bu unutulmaz şovu görmek için gelenlerin tezahüratları ve alkış sesleri karşısında gözyaşlarını hakim olamadı. Yaklaşık 2 milyon kişinin de instagram üzerinden canlı olarak izlediği şovda, ünlü markanın yüzü haline gelen Brezilyalı model Adrina Lima tam olarak 18 yıldır Victoria’s Secret defilelerinde boy gösteriyor. 13 yaşında, alışveriş yaparken keşfedilen Lima, 15 yaşındayken Ford Supermodel of Brazil Model Search Yarışması’nda 1. seçildi. Böylece modellik kariyeri başlamış oldu.

Ünlü dergilere kapak olmaya başlayan Lima, 1998’de Victoria’s Secret defilesinde yer alarak iyice tanınır hale gelmeyi başardı.

Adriana Lima Metin Hara

Adriana Lima, 2017’nin yaz aylarından bu yana yazar Metin Hara ile mutlu bir beraberlik yaşıyor. Beraberlikleri magazin sayfalarından düşmeyen çift sık sık sosyal medya hesaplarından birlikte sevgi dolu paylaşımlar yapmaya devam ediyor.

Please follow and like us:

Bir cevap yazın